Interneta mājaslapas dažādu zināšanu un prasmju apgūšanai

Udemy
Šajā interneta vietnē jums būs iespēja iegūt visdažādākās zināšanas un apgūt dažnedažādas prasmes, izmantojot gan bezmaksas kursus, gan maksas programmas, kuru cenas ir mērāmas no 10 līdz 300 eiro. Ja arī jums nav ne jausmas, ko jūs vēlētos apgūt, bet esat izslāpuši pēc jaunām zināšanām, Udemy piedāvā ceļvedi, kas ļaus saprast, kura joma jums šķiet vissaistošākā.

Skillshare
Šajā interneta vietnē iespējams atrast dažāda veida un jomu apmācības, kas norisinās virtuālajā vidē. Arī Skillshare piedāvā opciju ātri un ērti atlasīt jomas, kas jūs interesē, kā arī opciju sev interesējošās nodarbības piefiksēt un saglabāt apgūšanai vēlāk.

Curious
Šī ir ērti pārlūkojama mājas lapa, kurā iespējams atrast neskaitāmi daudz video lekcijas, seminārus, nodarbības, kā arī meistarklases visdažādāko zināšanu un prasmju apgūšanai.

Coursera
Kā apgalvo paši Coursera mājaslapas veidotāji, šajā lapā pieejamie kursi piedāvā pasaulē labākās virtuālās izglītības iespējas. Kursus šajā mājaslapā sagatavojuši dažādu jomu profesionāļi, piedāvājot plašu apmācību programmu klāstu, kā arī iespēju iegūt jūsu zināšanas apstiprinošu sertifikātu.

edX
edX ir lieliska mājaslapa tiem, kas vēlas pilnveidot savas profesionālās zināšanas, tādējādi papildinot arī ierakstus savā CV. Izvēlēties vēlamo mācību programmu un gūstiet vērtīgas zināšanas, neizejot no mājas.

Open Culture
Šajā mājaslapā ir iespējams atrast vairāk nekā 1000 dažādu kursu un apmācību, ko piedāvā vadošās pasaules universitātes. Kas ir būtiski – visi šie kursi ir pieejami bez maksas.

Code, Codecademy, Sitepoint
Šīs ir interneta vietnes, kurās ikvienam ir iespēja papildināt savas zināšanas datorzinībās un programmēšanā. Šajās mājaslapās, atšķirībā no iepriekš minētajām, piedāvātā informācija ir specifiskāka un padziļinātāka.

DataCamp, DataQuest, DataMonkey
Šīs ir interneta vietnes, kas palīdz iegūt zināšanas datu apkopošanā, apstrādē un analītikā. Būtiski, ka šajās mājaslapās iespējams apgūt zināšanas ne vien teorētiski, bet arī praktiski, tādējādi nostiprinot iegūto zināšanu bāzi.

Duolingo, Lingvist, Busuu, Memrise
Šīs ir tās interneta vietnes, kas piedāvā apgūt dažādas svešvalodas. Duolingo piedāvā apmācības bez maksas, Lindvist piedāvā apgūt valodu 200 stundu laikā, bet Busuu un Memrise piedāvā saistošu pieeju mācībām, kā arī ātri un viegli gūstamus rezultātus.

TED-Ed, Khan Academy, Guides.co, Squareknot, Learnist
Šīs ir mājaslapas, kas noteikti noderēs tiem, kas ir orientēti uz savas personības pilnveidošanu, pašattīstību un līderības jautājumiem. TED-Ed piedāvā saistošus un iedvesmojošus, kā arī izglītojošus video, Khan Academy piedāvā apgūt zināšanas humanitārajās un eksaktajās zināšanās, pielietojot interaktīvu un aizraujošu saturu, Guides.co piedāvā daudz un dažādas, tieši tev saistošas zināšanas, Squareknot piedāvā interesantu, aizraujošu, estētiski un vienkārši pārlūkojamu saturu, bet Learnist piedāvā tik plašu informācijas klāstu, ka ikviens no mums tur spētu atrast sev interesējošas tēmas.