Ātrais kredīts studentam

Ātrais kredīts, ko mēdz dēvēt arī par online kredītu jeb interneta kredītu ir aizdevuma veids, kurā ir iespējams saņemt naudu līdz pat 1000 Eiro uz termiņu, kas nav ilgāks par 30 dienām. Šie aizdevuma veidi parasti ir domāti, lai nosegtu dažādas neparedzētas situācijas un tēriņus, sākot no medicīniskajiem tēriņiem līdz automašīnas remontam. Ātros kredītus Latvijā izsniedz daudz un dažādi ātro kredītu izsniedzēji un cilvēkiem ir iespējams saņemt šos aizdevumus pat tad, ja viņam ir slikta kredītvēsture vai viņš ir bez darba vietas.

Un tieši tāpēc studentiem un skolniekiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu varētu raksties jautājumi par to, vai viņiem arī ir iespējams saņemt šos aizdevumus un vai vispār viņiem vajadzētu tos saņemt. Pirmkārt jau jāsaka, ka visticamāk ka skolniekam, kurš vēl nav sasniedzis 18 gadu vecumu šādu kredītu neizsniegs, bet ja viņam tiešām šo naudu vajag viņš var izmēģināt veiksmi un pieteikt pakalpojumu kredīts no 18 gadu vecuma, bet visticamāk, ka viņam šo aizdevumu atteiks. Bet, ja šis students vai skolnieks ir sasniedzis 21 gada vecumu tad viņam teorētiski nav nekādu šķēršļu lai šo aizdevumu pieteiktu. Bet tas, vai viņam to vajadzētu darīt jau ir morāls jautājums.

Īstermiņa kredītsaistības pārsvarā ir domātas, lai cilvēks, kuram katru mēnesi ir patstāvīgi ienākumi, kā alga vai pensija varētu aizņemties naudu līdz šim nākošajam maksājumam, ja viņam ir radušies neparedzēti tēriņi. Ja mēs ņemam par piemēru vidējo studentu, tad viņš vai nu saņem stipendiju, vai strādā, vai visticamāk saņem naudu no saviem vecākiem, un ja to pamato šādi, tad tie jau skaitās patstāvīgi ienākumi. Bet diezin vai šī studenta vecāki būtu priecīgi par to, ka jaunietis nespēj ar šo naudu izdzīvot un tāpēc aizņemas kredītu lai varētu izklaidēties. Tieši tāpēc arī parasti kredītu kompānijas pārbauda, vai cilvēkam, kurš veicis kredīta pieteikumu ir oficiāla darba vieta un tikai, ja šī aizdevuma summa ir tiešām maza, tad to var nedarīt.

Ja paskatāmies uz situācijām, kādās studenti var nonākt tad paliek diezgan maz vietas, kur viņiem vajadzētu aizņemties naudu, jo pamatā jau ēdienam nauda parasti viņiem pietiek un izklaidēm ņemt kredītu ir neprāts. Tāpēc ātrie kredīti internetā, lai gan teorētiski ir iespējami un saņemami, tomēr praktiski tos nevajadzētu izmantot līdz brīdim, kad tiešām neesi nonācis bezizejas stāvoklī, kad tev nav naudas par ko paēst, un tev nav citas iespējas, kā tikai saņemt šo kredītu. Bet visos pārējos gadījumos labāk pajautā naudu vai nu vecākiem vai arī centies paciesties līdz nākamajiem ienākumiem, jo studentam jau tā ir jābūt taupīgam un tas savukārt dod šim cilvēkam lielāku motivāciju mācīties un strādāt vēl cītīgāk, lai varētu nākotnē nopelnīt pietiekoši daudz naudas, lai nekad vairs nebūtu jābadojas vai jādzīvo kopmītnēs.